| anonim_4396 a întrebat:

Este o rușine dacă n-am iubită la 18ani?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu, nu este nicio rusine.Fiecare isi gaseste perechea cand doreste.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Este o regula sa ai iubita la 18 ani?happy
Persoana potrivita apare la momentul potrivit.
Mulți se baga în relații doar de dragul de a avea o relatie, când ei practic : - nu au încredere în propria persoana ( de aici gelozii și etc), traume etc.
Trebuie sa înveți sa respecți o persoana, sa iubești etc, nu trebuie să te grăbești doar pentru ca asa vrea societatea.
Sa știi sa evoluezi și sa crești frumos alături de o persoana.
Deci, nu este o rușine sa nu ai iubita la 18 ani, pentru ca oricum prea puține relații rezista la vârsta respectiva, ci sunt mai mult experiente.

| MocanuAlina2006 a răspuns:

Nu absolut deloc