| Em_4523 a întrebat:

Este periculos ca trei fete sa calatoareasca singure cu trenul (ziua)? Precizez ca nu este o distanta foarte mare dar totusi, a patit cineva ceva cand a fost singur in tren?

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! in ziua de azi te poti astepta la orice, mai ales ca sunteti fete, si golanii sunt intalniti peste tot. Totusi, daca distanta nu este prea mare, nu aveti de ca se va ingrijorati, nu veti avea chiar voi ghinionul sa dati peste vreun betiv, golan, etc. Eu zic sa va duceti fara teama! calatorie placuta! happy:*

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E periculos daca sunt fete minore si stau langa rromi sau persoane mai ciudate.

| Piuliță a răspuns:

Nu,daca nu ai treaba cu nimeni, n.o sa.ti faca nimeni nimic

| D3eaa a răspuns:

Eu una am fost singura si su trenul si cu autobuzul si nu am patit nimic. sunt genul de fata mai tupeista am patit o singura data cand am fost cu autobuzul s-a luat un baiat de mine si i'am itors replica si a plecat ca ori cum nu avea cum sa o scoata la capat cu mine laughing

| iubitica_2607 a răspuns:

Depinde de varsta

| NeWebMaster a răspuns:

Amu voi nu aveti ce face numa sa intrebati orice chestie va trece prin cap? pai daca sunt fete inteligente nu li se intampla nimic

| proasta14 a răspuns:

Este foarte periculos.si trebuie sa le lasy singure fiindca este foarte periculos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pai eu am mai calatorit cu trenul. O data am calatorit singur pe o distanta scurta.Eu am luat un bat pe care l-am pus in rucsac eventual.Nu trebuie sa-ti fie frica! Cu atat mai mult ca nu sunt singure.Calatorie placuta si vacanta frumoasa!