| Anonim0078965 a întrebat:

Este tarziu sa te apuci de street dance la 16 ani si nu stiti ceva cursuri in judetul hunedoara?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Eu sunt din Constanta, deci nu stiu nimic legat de cursuri, dar niciodata nu este tarziu sa faci un sport, sa dansezi.La mine la liceu in fiecare an treceau prin clasa persoane care faceau reclame la cursurile de dans.Nu stiu cum, dar intrau mereu in ora de mate laughing
SucceS!

1 răspuns:
| doinitsaandronic a răspuns:

Nu e absolut deloc tarziu. Cu mult efort si daca esti talentat vei ajunge la aceea ce vrei