| Robyyyrobyyyyy a întrebat:

Este tigara electronica mai sanatoasa decat tigarile clasice?

Răspuns Câştigător
| alex055 a răspuns:

Nu sunt sanatoase nici alea, dar din cate am auzit eu sunt mai bune cele electronici, privind sanatatea

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Da si nu.Contine mai putine substante decat tigarile clasice, insa tot poate cauza cancer.Este buna ca inlocuitor, insa doar ca sa te ajute ulterior sa renunti de tot la nicotina.

| Dan193 a răspuns:

N-as zice asta, pentru ca nici una nici alta nu-s sanatoase, doar probabil tigara electrica e mai putin daunatoare decat cea ordinara.

| Robyyyrobyyyyy explică:

Va multumesc happy