| neanderthalfararusine a întrebat:

Sunteti fani tigara electronica sau tigari clasice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ţigara muzicală.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Doar alcool big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Țin prea mult la plămânii mei.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Niciuna,nu sunt fumator laughing

| Madalin01 a răspuns:

Pierdere de timp tigara electronica, si poate ajungi si pe la spital ca altii laughing)) cu parere de rau tigara normala e mai sanatoasa ca aia electronica. ( no haideti, acum sariti toti pe mine :3 )

| onix33 a răspuns:

Tigara electronica, fara indoiala!

| implant a răspuns:

clasice sau iarba fiindca am 13 ani si tocmai am fumat pentru prima data

| neanderthalfararusine explică (pentru implant):

Vrei sa spui otrava de sobolani. :v

| Mieeez666 a răspuns (pentru implant):

Dă-ți foc.

| KamyHeey a răspuns:

Niciuna, fumatul nu este bun. Ar trebui sa te lasi, chiar daca este greu. Cu vointa poti face orice.