| betty2210 a întrebat:

Este un baiat in clasa mea cls a 7-a ii tare dragut dar nu stiu cujm sa ajung sa ma bage in seama va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| asdgfhresry a răspuns:

Fii tu insatsi... incearca sa-l intrebi in ore despre probleme. Sa te ajute. In pauze multumeste-i pentru ca te-a ajutat. Discuta cu el, fa-l sa rada, si provoaca-l sa te faca si pe tine sa razi. Dar sincer, daca el nu te vede decat ca pe-o amica, nu ai ce sa faci. Trebuie sa treci la altul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu fii superioara lui atragei pe toti din jurul tau baietilor le place sa stea cu fete care sunt superioare si apreciate de ci din jur