| crisu_5278 a întrebat:

am cunoscut un baiat cu 5 ani mai mare ca mine il cunosc de doi ani dar abia acum a inceput sa imi placa si nu prea stiu cum sa ma port cu el ca sa ma bage in seama. ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| pinky_9845 a răspuns:

Varsta nu conteaza...il placi si atat. Apropie`te de el printr`o relatie de amicitie si astfel iti va fi usor pentru ca pana la iubire nu e decat un pas. Usor usor poti sa bati apropou`ri despre voi... si cand o sa fiti singuri la un anumit moment te poti,, apropia" mai multbig hug

bafta! sper sa reusesti:*

funda:d?

1 răspuns:
| missunderstood a răspuns:

De ce trebuie neapărat să te faci remarcată? încearcă să pari tu însăţihappy având în vedere ca e mai mare decât tine, cred că te va aprecia mai mult dacă nu vei încerca pur şi simplu să-i "iei ochii" cu ceva