| Ungureanu_Elena_Alexandra_1997 a întrebat:

Este un baiat la scoala de care imi place. dar e mai mare putin decat mine.Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Lavv a răspuns:

Nu neaparat sa ii spui happy cu toate ca nu mai suntem in timpurile de demult, baietii nu ar reactiona mereu placut ca o fata sa apara in fata lor si sa spuna: te plac. Unde le mai e farmecul de a cuceri o fata? Incearca sa te faci remarcata cumva. Uita-te la el. Daca te vrea, o sa te caute, crede-ma, baietii nu se sfiesc.

| Dirjoanca_Georgiana_1992 a răspuns:

Sa ii spui; daca esti sigura ca si el te place succes :*