| YllyLoveCrazy a întrebat:

Este un baiat si este in clasa cu mine.imi place foarte mult de el.cateva colege mi-au spus ca si el ma place. dar nu stiu ce sa cred.sa va spun ceva despre el.
1.Ma face mereu sa rad
2. Ii plac ochii mei.asta mi-a spus el.
3.Ma asteapta mereu cand iesim de la scoala, pentru ca mergem impreuna acasa.
Cam atat momentan...
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| 2222222222222222 a răspuns:

Daca il placi cu adevarat fa tu primul pas du-te la el si spune-i in fata daca este un raspuns negativ nu te supara lumea e plina de baieti, daca iti da un raspuns pozitiv nai decat sa te bucuriwinking!