| HelpMePlease343 a întrebat:

Buna am 14 ani si plac o fata de la mine din scoala si nu stiu cum sa fac sa ii spun ca o plac plsss help (PS cred ca si ea ma place si mergem impreuna acasa )

Răspuns Câştigător
| Ella6991 a răspuns:

Pai cred ca pentru un baiat ar trebui sa fii putin mai tupeist ( nu gen nesimtit ). incearca sa mai intrebi si tu in stanga si in dreapta sa vezi daca ea te place. incearca pur si simplu sa ii zici. nu ai ce pierde... daca merita nu te va da la o parte ...incercarea moarte nu are!happy

4 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Ii spui si vezi ce iese sau ii faci curte dar nu gradina cai prea mare rolling on the floor curte adica flirtezi cu ea

| ProjectJackpot a răspuns:

Pai, ar trebui sa profiti de faptul ca mergeti impreuna acasa si cand nu este nimeni prin preajma sa scoti subit un buchetel de flori (nu stiu de unde.) si s-o inviti in oras. Nu te mai gandi la asta, doar fa-o!winking

Succes

| Zoya333 a răspuns:

Incearca sa. ti petreci mai mult timp pe langa ea happy Cand te duci acasa cu ea poti sa. i faci complimente big grin Intreab. o daca vrea sa.si faca prieten

| HelpMePlease343 explică:

Ms mult