| michidutza a întrebat:

Este vorba despre barn buddy
Vreau sa gasesc pisica si catelu mic...
dar...
nu mai imi apare in stanga nicio pisica
se poate sa o gasesc si daca nu imi mai apare?
va rog frumos sa dati funda
multumesc...

Răspuns Câştigător
| faraonw a răspuns:

Pai trebuie sa astepti sa iti apara in stanga jos. dar ca sa ai pisicuta trebuie ca prieteni tai sa dea click pe "mai mult"cand apare la start pe hi5 big grin app ast id tau daca e sa vb si sa te bag la prieteni pe bb big grin

3 răspunsuri:
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Va rog frumos sa dati funda?tongue

| Em_4523 a răspuns:

Pai dai la "Aranjeaza obiectele" si in stanga jos este "Ascunde obiecte" le poti gasi acolobig grin.Fonda:-slaughing))

| Denis24 a răspuns:

Sincer sa fiu nici eu nu gasesc unde sa imi apara pisica si n-am reusit sa-mi dau seama.Am lvl 170.Totusi imi doresc sa aflu cum sa fac rost de ea pentru. ca imi place jocul foarte mult si am bagat destul de multi bani in el.