| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo problema daca ma uit la seriala/desene/parodii cu injuraturi? (Satana Cartoons)

https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| Ungureanu90 a răspuns:

Acea serie de desene animate dublate în limba română cu limbaj vulgar sunt upload(ate) de alții care i-au luat clipurile lui Codrin Bradea, cel ce a creat acele clipuri, el nu mai face acele parodii pentru că i s-a șters vechiul canal de youtube din cauza copy-righ-ului.

Te poți uit la acea serie dacă nu te influențează în vreun fel anume de ex. să te comporți cu nesimțire sau să înjuri aiurea fără motiv doar pentru a părea ''șmecher''.
Multă baftă!

| Penguin2003 a răspuns:

Nu nu este nici o problema happy
Funda?