| Andarock a întrebat:

-Este ziua mamei mele si dam o petrecere la cabana! happy
Acolo vor fi si bunicii mei, un verisor de`a meu care se crede foarte la moda, unchi, matusi etc.

Cum as putea sa ma imbrac ca sa arat bine?

P. S. : Am 13 ani! big grin
Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| AnnyXoxo a răspuns:

Pai... te duci la cabana deci daca e vreme frumoasa poti sa iti iei un costumde baie sa te bronzezi si o pereche de blugi scurti skinny cu un tricou mai larg su un maieu la moda cu slapi sau tenesiwinking daca e vreamea mai naspa si/sau ploua iti poti lua o pereche de blugi lungi cu un hanoracwinking si tenesi/adidasiwinking

-sper ca te-am ajutat. :*

succes! :*

8 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna,poti sa te imbraci cum vrei tu orce fata are gusturile ei daca ai rochite imbracate cu o rochita care iti place tie, sper ca te-am ajutatwinking

| elasexygagica a răspuns:

Lenjerie intimalove struck

| ignore a răspuns:

-o pereche de blugi scurti un tricou mai larg cu imprimeu o vesta un lant si sandale/tenesi
-o rochie cu sandale si bratari
-dar daca e mai frig blugi skinny un tricou cu imprimeu si tenesi asortati cu tricou o vesta un lant bratari/ceas

parul lasatil pe spate sau o coada impletita intr-o partehappy

| uNNe a răspuns:

Pai cu cele mai frumoase haine pe care le ai big grin, niste slapi/adidasi niste bermude(pantaloni scurti) si un tricou big grin fa-ti freza big grin funda?big grin

| MadalinaMada a răspuns:

Ce spui de o rochita mai "ciufulita" sigur ai atrage atentiasmug Sau o fusta cu volanashe preferabil neagra un maieu alb sau roz si cu o curea groasa neagra faci in asa fel sa para ca o rochita. Funda?puppy dog eyes

| Smiley_4658 a răspuns:

Tu trebuie sa te simti bine, doar vei petrece mult timp in picioare petrecand, deci va trebui sa fi comoda.O pereche de blugi scurti, un tricou largut cu imprimeu, bascheti colorati si cateva accesoriibig grin

| stefy_6374 a răspuns:

As zice sa te imbraci intr-o rochita lejera deasupra genunchiului si niste balerini.
In rest vezi tu.
noroc!

| Jocker_6571 a răspuns:

Foarte bine, si eu tot 13 ani, baiat iar cunostintele mele de moda sunt foarte originale happy, si ce am de zis este: iti cumperi o rochie foarte lunga si o floricica in par, parul lasat pe spate, si aranjat bineinteles happy dar, daca nu iti place eleganta, te poti imbraca putin "funky-punky" happy asta ar insemna cu niste blugi rupti (e la moda in toata lumea), un tricou/bluza multi-colora cu multe.sa zic "imagini" pe ea, si parul colorat in 2 sau 3 nuante happy asta ar insemna: blond - verde, roz, albastru, negru, rosu sau negru - rosu, albastru, verde, si iti poti alege orice culoare, care iti place si te reprezinta big grin nu uita, da add: yoo.andrey@yahoo.com, pentru mai multe detalii happy te-am pupat, numai bine happy