| Blackaannee a întrebat:

Este ziua mea de nastere pe 21 august...stiu ca mai este timp dar vreau sa pregatesc pana atunci, aveti idei de ceva? ca sa fie o petrecere cat mai reusita? pentru cel mai bun raspuns dau funda.pentru restul voturi! multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Cum am mai raspuns la o recenta intrebare de a ta legata tot de asta, intreaba-ti prietenii ce le place sa faca.

Totul se refecta in muzica, asa ca sa nu lipseasca muzica. Incearca sa creezi tu atmosfera si sa o intretii cat mai bine pana la sfarsit ca sa se simta toti bine, inclusiv tu. Stai cu toti, faceti glume, radeti si povestiti diverse intmplari, cel mai fain haioase.

Nu uita, e ziua ta si tu vei fi principala, asa ca trebuie sa intretii atmosferahappy Si, inca o data la multi anihappy

1 răspuns:
| UninspiredName a răspuns:

Aduna'ti toti prietenii de fapt nu toti doar cativa cei mai apropiati ca dupa aia sa povesteasca cat de tare a fost petrecerea ta celor care nu au fostlaughing si mergeti in oras fa si tu cinste cu ceva.o pizza.vezi tu.si distrati'va asta e cel mai important.nu trebuie sa planifici totul doar sa vina pe moment.pur si simplu o sa stii atunci. Good luck!
Hope I helpedbig grin