| SteFaNia_1520 a întrebat:

In curand va fi ziua mea de nastere si voi implini 12 ani iar invitatii mei vor fi doar fete. Mi-ati putea da idei sau sfaturi pentru o petrecere reusita? Dau FUNDA la cel mai bun raspuns si vot la celelalte raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| denisafolea a răspuns:

Bataie cu perne,adevar sau provocare cu sticluta,monopoli,carti,sa va uitati la un film sau la mai multe,barfitibig grinbig grinbig grinbig grin, jocul comoara pierduta, faceti o consola a timpului(puteti s-o deschideti peste ca-ti va anibig grinbig grin)si am ramas fara idei
Distractei placuta si la multi anibig grin

3 răspunsuri:
| Aleeeee15 a răspuns:

Fa ceva amuzant.Cumpara multe gustari.Si ca sa nu va plictisiti jucati ceva cum ar fi remi sau monopoli.Sau puteti face o petrecere karaoke. Funda?

| SteFaNia_1520 explică:

Vreau mai multe raspunsuri cat mai repede!

| Deutzeuh a răspuns:

Sall stef. pentru a avea o petrecere reusita ar fi dragut sa faci un program.adica sti cu fetele, dansezi mancati seminte, fursecuri, beti suc etc. apoi va jucati niste jocuri si dupa iar dansati. apoi, desigur mancati tortul si beti sampanie si dupa va uitati la un film comedie sau romance.sau vedeti voi.ar fi super dragut sa doarma si fetele la tine.succes si la multi ani:*