| Radu_5773 a întrebat:

Esti multumit de tine? Ce greutate ai, ce inaltime si ce varsta ai?! Funda pentru cel mai cinstit

8 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

1, 80, 73kg, foarte.pa

Răspuns utilizator avertizat
| 인스피릿 a răspuns:

Greutate - undeva in jur de 509N
Inaltime - 1. 61 - 1. 62
Varsta - aproape 14 happy

| FataDinVecini_3045 a răspuns:

Sunt un om multumit de mine.Si daca nu as fi, as schimba defectul.Complexele fata de greutate, inaltime, coafura, comportament nu fac decat sa distruga increderea in sine, de care zic eu... dispun.

| MiCuTzZa a răspuns:

15 ani... 1, 68cm 50kg

| FantomaTurcoaz a răspuns:

35 Kg, cam 1, 47, 11 ani

| nikolikky a răspuns:

De inaltime...crying Nu sunt multumita:am 14 ani si 1. 90 crying! 75 kg.

| Dianne01 a răspuns:

Nu stiu de ce nu as fi multumita de mine, am 50 kg, 1. 66 inaltime, si 14 ani... Pot spune ca e bine, cum sunt acum happy