| anonim_4396 a întrebat:

Eu acum sunt la bunica mea acasa si ea se uita la televizor si tot plescaie si ma enerveaza de mor ii zic sa inceteze dar nu inceteaza si face si mai tare niste sfaturi plz funda si neaparat vot ca sa scap.

Răspuns Câştigător
| Allinn a răspuns:

Du-te si tu afara ocupa-ti timpul cu altceva sau daca esti intr-o camera separata inchide usa ori pune niste muzica si nu mai baga in seama pleoscaitul ei.happy Fundaaa Te Rog happy?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pleaca cand o auzi ca face asa sau baga muzica mai tare daca ai vreun casetofon ori PC, da.

| JamilaGizeh a răspuns:

Plescaie-i una'n freza!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Castile pe urechi si baga muzica la calculator, laptop

| mixxjim a răspuns:

laughing ascunde-i proteza, sa nu mai aiba ce plescai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce misto, parca ma vad pe mine, numai ca a mea sforaie rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Castile nu merg si oricum nu pot asculta la bocse pentrucda ea nu suporta galagia si mai ales da la maxim televizoru straight face

| MatiesIonut152212 a răspuns:

Duta in alta camera, plimba-te, gaseste-ti ceva pe afara, asculta muzica la casti, mergi la o prieten/a, sau ia-ti dopuri pentru urechilaughing bafta

| jockerul a răspuns:

Daca ai stii ce greu e fara bunici. totusi sa scapi e ''sa o omori''
dar daca nu vrei asa bateo pana moare
sau dai una undeva si arunc-o in subsol bine acum daca nu vrei din asta...

zi ca e reducere la pui 99, 9% si pleaca repede daca nu du-te la mama ta si zi ca bunica te bate si mai are putin si te omoarasi sa vezi scapi de bunica