| VlaAaDuTzZ333 a întrebat:

Eu am 12 ani si vreau sa cuceresc o fata si sa fie cu lucruri simple adica sa ma salute in fiecare zi, sa stea de vorba cu mine. Dar ce pot face ca sa o impresionez cu ceva si sa vina ea la mine?

4 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Esti sigur?
1.Relaxeazate
2.Incearca sa o saluti macar o data( un simplu 'buna' e suficient sa te remarce).
...incearca sa faci asta cand o vezi singura...sa te auda doar ea.
3.Relaxeazate rau de tot.
4. Poti incerca sa desenezi ceva sau orice alceva la care sa te concentrezi tare de tot si sa nu ai pe nimeni in jur.
5.Ai rabdare, si o sa vina la tine.
6.Restul depinde doar de tine.

| BubuksDeea a răspuns:

Iii. Ce coincidenta happy Si eu am 12 ani happy. Paii. Ar trebui sa vorbesti cu ea pe messenger. Sa faci rost de id'ul ei de la un coleg/o colega si. Sa va dati intalnire intr'o anumita zi undeva. Si daca te va placea. Ai noroc happy

| FreshMenthol95 a răspuns:

Poi nu stiu ce sa zic... vorbeste.i frumos, stai cu ea si fa.o sa se simta bine cu tine. Puteti vorbii si pe mess, facebook. Flori si cadouri mai inkolo - daca ii dai acum o faci sa se simta jenata. Bafta! App, ii poti cere sfaturi si prietenilor tai. Ai grija la ce ii place tipei si ce nu!

| VlaAaDuTzZ333 explică:

Hei BubuksDeea nu-mi dai id-u tau ca sa mai stam de vorba pe mess?