| dorinmalcoci1994 a întrebat:

Eu am 17 ani am implinit pe 31 martie, si pot sa ma duc sa dau la permis de conducere, un prieten mi-a spus ca daca dau ap o sa-mi dea cartonas care o sa-mi dea voie sa merg la volan doar alaturi de unu care are permis

2 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Eu stiu ca doar cu 3 luni inainte poti da de carnet...dar poate e ceva nouwinking si eu am 17 as vrea sa dau si eu mai repede:X

| IceQ a răspuns:

Eu zic sa astepti atat cat trebuie. Treaba asta cu condusul e serioasa, nu e ca in GTA sau NFS. Nu degeaba s-a impus limita de varsta 18 ani (in speranta ca pana atunci veti gandi matur)