| mermadia a întrebat:

Oare inseamna ceva faptul ca l-am visat pe baiatul care-mi place de 3 ori, consecutiv?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră pe www.elystar.ro și citește interpretarea viselor.
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Înseamnă că te gândeşti mult la el. Doar atât. Dacă te aştepţi să-ţi spunem înseamnă că şi el te place şi că o să trăiţi fericiţi până la adânci bătrâneţi îmi pare rău să-ţi zic că nu e aşa. Visele în general arată lucrurile, persoanele la care te-ai gândit pe parcursul zilei. Baftă!

| Alex0194 a răspuns:

Asa si eu am visat-o pe fata de care m-am indragostit de vreo 2 ori ce-i drept dar asta nu inseamna ca a vrut sa fim impreuna, dar tu incerca si poate ai mai mult noroc

| raisa1993maria a răspuns:

Nu inseamna nimic, l-ai visat pentru ca te-ai gandit numai la el, si eu am visat o persoana apropiata de 5 ori la rand si asta pentru ca au fost niste certuri si am adormit numai cu gandul acolo... Bafta!

| virusake a răspuns:

Si de ce nu ii spui chiar lui chestia asta? big grin

| Anileda a răspuns:

Te-ai gandit prea mult la el.

| TipulVerde a răspuns:

Inseamna ca-ti trebuie niste vitamina P

| mermadia explică:

Sunteti tari.vad ca nu sunt singura, totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca poate fi pura intamplare...visele sunt discutabile...cauta pe google mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca-l placistraight faceNimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca numa` la el iti sta capuuuu`!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai de mult mie mi s-a intamplat la fel, de 6 ori cons, bine cu fata de care-mi placea rolling on the floor)) naspa nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal sa visezi o persoana la care te gand inainte de culcare! Ho, ca nu a venit un extraterestru sa-ti sufle un vis, numai la sex va sta gandu! parasutelor!

| Pinky_4803 a răspuns:

Depinde cat de superstitioasa esti. Oamenii viseaza la ce se gandesc cel mai mult.batting eyelashes

| darkuletz a răspuns:

Pai cum sa nu insemne nimic... te gandesti prea mult la el e un semn clar ca il placi.ar trebui sa ii spui chiar lui asta