| cristianorudi7 a întrebat:

EU am lg shine. As putea sa iau aplicatii care sunt pentru iphone, dar sa mearga si pe shine, adica sa fie si pentru shine aplicatii de genul acesta: talking cat tom?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

NU! NU merge sa iei aplicatii iPhone pentru telefonul LG Shine! iPhone merge pe platforma IOS Apple si toate aplicatiile din Apple store sunt doar pentru Apple.
Telefonul tau are platforma Java - Simbian si accepta doar fisiere java.
Uite aici aplicatii pentru telefonul tau
http://www.umnet.com/mobile-software/0-1590-0-Java_J2ME_apps-0
Bafta!