| nikinikiss a întrebat:

Eu am media de admitere in jur de 9, 80 dar examenele cred ca o sa o scada la in jur de 9, 10 si as vrea un liceu in jur de 8, 70 mate info si sa nu fie nici inchisoare

3 răspunsuri:
| johnny1992 a răspuns:

Din ce oras?
Daca din bucuresti as recomanda Constantin Brancoveanu, daca din suceava: Mihai Eminescu!

| Near a răspuns:

Probabil ca daca ne-ai spune si prin ce oras locuiesti, sau unde vrei sa intri ne-ai ajuta putintel.

| Andreimihai_6895 a răspuns:

Mate info inchisoare laughing asa ti se pare la inceput adica a 9 primul semestru da dupa relax =p~ love struck