| cristianorudi7 a întrebat:

Eu am un telefon lg shine. eu am moooolte poze cu CR7 si as vrea sa le pun pe ecranul telefonului. dar pozele acelea sunt si ffff mari si ffff mici.

intrebarea mea este: exista vreun program prin care as putea sa schimb acele poze din pc astfel incat sa se potriveasca pe telefon, dar in acelsai timp sa nu schimb dimensiunea pozelor din pc, adica sa ramana ca la inceput?

funda+vot

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Paint! Te duci in paint si faci pozele la rezolutia asta 240x320. Asta este ecranul tau! Pot sa fie si un pic mai mari ca nu deranjeaza de ex 250x350! Succes