| anonim_4396 a întrebat:

Eu baiat 1.90 ma potrivesc cu o fata 1.68?

8 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Hm.de ce nu? Adica nu e o diferenta de inaltime ingrozitoare!

| Scriiitoare a răspuns:

Nu conteaza inaltimea...conteaza dragostea...

| Simona a răspuns:

Ce prostie...nu conteaza inaltimea,varsta, greutatea, culoarea.Conteaza sa va intelegeti, doar atat!

| ShockyPunk a răspuns:

Pai.daca tu baiat 1.90 si ea fata 1.68, eu cred voi potriviti bine. big grin

| ktyi a răspuns:

De ce nu?!, nu conteaza inaltimea! daca va iubiti e suficient :d, funda?:X

| Silvya18 a răspuns:

Daca tu o placi si ea te place nu are importanta inaltzimea, kg sau altceva

| aLexZz_7238 a răspuns:

Ii dai m**e din picioare e bine laughing)))

| Baby_4974 a răspuns:

Nu cred ca inaltimea conteaza din punctul meu de vedere, nu cred ca este o problema ca eu esti mai mare si ea mai mica, poate daca ar fi fost invers nu te-ai fi simtit prea comod