| georgiana37 a întrebat:

eu dau raspunsuri si nu imi apar nici dupa 2 zile de ce? si pana acum am pus foarte multe intrebari dintre care numa' doua au aparut pe site. de ce de ce de ce?

Răspuns Câştigător
| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a răspuns:

Stay linistita asa iti apare deoarece esti la inceput ...in pimele 7 zile asta se intampla dar stay linistita ca ti se va repara ...asa pateam si eu si apoi dupa o saptamana si-a revenit. incearca totusi sa pui mai putine intrebari pana ce trece o saptamana iar dupa aia poti pune cate intrebari vrei tu. oricum stay linistita

3 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Instaleaza, Mozilla Firefox asa o sa iti mearga.

| sorin a răspuns:

Ok

| georgiana37 explică:

Sorin eu folosesc si mozzila firefox si internet explorer si tot asa face m'a lamurit denyscumpyk... oricum mersi