| XatomisX a întrebat:

Eu intodeauna ca sa adorm imi programez tv-ul 30 de minute sa se stinga singur si adorm acum am descoperit ceva mult mai fain este o aplicatie luata de pe google play in cade emite diferite sunete gen :marea, orasul, natura etc il programezi si apoi se opreste dupa un anumit timp programat, este foarte relaxant eu de obicei adorm pe o melodie de chitara acoustica foarte relaxant sa incercati si voi happy se numeste sleepy sound programul

4 răspunsuri:
| nuamnuvreau a răspuns:

Haha super tare! am impresia ca in fiecare zi apare ceva nou, serios.

| XatomisX explică (pentru nuamnuvreau):

Salut kurt laughing

| nuamnuvreau a răspuns (pentru XatomisX):

Salut si tie, kurt smug foarte handsome tipul din poza ta!

| BiancaDuta a răspuns:

Am incercat si e foarte tare!happy