| Krystina0xd a întrebat:

Eu iubesc, ador Pariu cu Viata! Voi nu?

6 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Si mie imi place la nebunie love struck ii ador pe toti, mai ales pe andrei si pe Vlad :d

| LarissaMouse a răspuns:

Buna.eu sunt super fan pariu cu viata si abia astept sa vad maine un nou episod.sunt curioasa sa vad ce se va intampla cu Vlad(de el imi place cel mai mult) si cu Raluca.imi place la nebunie cum canta cei din lala band.au niste voci uimitoare care merita ascultate.cred ca este prima oara cand imi place asa de mult un serial si de cand a inceput nu am pierdut nici un episod.va puup pe toti!

| baaang a răspuns:

Ba daaaa

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Eu iubesc pariu cu moartea

| superady98 a răspuns:

Da e ca un hobby cand te plictisesti dar e tare merita vazut de adolescenti in special

| Pagnel a răspuns:

In unele episoade nu prea...
Funda?