| AndreRose a întrebat:

Eu iubesc ciocolata ba chiar o ador.Care este mancarea sau desertul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Mancare:salata greceasca sau orez prajit(sau taietei de orez; nu ma pot decide)cu fructe de mare(mai putin caracatita si calamar )
desert preferat:ciocolata cu cafea
cred ca impartasim aceeasi dragoste pentru ciocolata tongue
nu cred ca asi putea trai fara ciocolata.colegii mei imi spun ca sunt drogata cu ciocolata. pot spune ca sunt dependenta laughing

4 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Mie imi plac hamburgeri, pizza, cartofi prajiti, iorba de perisoare, supa de galuste, crochete de pui, spanac, aste sunt mancarurile si deserturile sunt:ciocolata, papanas cu inghetata si ciocolata adica toping de cioco, clatite, inghetata.bye

| princess_9789 a răspuns:

Mancare preferata:
clarrrrrrr snitel de pui cu cartofi natur/prajiti.Nu as putea niciodata sa refuz asa ceva, si nici ciorba de burta.
Sunt mancarurile mele preferate.
Totusi, daca m-ai pune sa aleg itnre o portie de ciorba si ciocolata as alege ciocolata pentru ca o ador.Niciodata nu ma pot abtine de la ea. Mi se pare minunata.Nu stiu daca si voua vi se intampla, dar o data, de nervi am inceput ma oftic atat de tare ca nu am ciocolata, pana m-am certat cu mama sa imi dea bani de ciocolata.Simteam ca nu mai pot fara ea.
O ador.Pacat ca ingrasasad Mi-ai facut pofta
fundita?happy

| sadlifetobe3 a răspuns:

Hmmmmmmm toot ciocolata, in orice e dulce daca nu are ciocolata nu e bun...

| Nadynaa a răspuns:

Eu ador Orezul cu lapte.