| RamiiLove a întrebat:

Eu mereu cand vine mama acasa ii fac, cate ceva dragut. anul trecut in august i-am facut o inimioara din petale d trandafir, anul asta tot in august am umplut o camera cu sute de baloane colorate cu cate un biletel in el. Acum de Craciun cand vine acasa c i-as mai putea pregati?happy. Dau funda:*

2 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Eu as gasi fulgi de decor si pe jos i-as face o inimioara din toti fulgii si mai pun pe perete ...sau cu lumanari dinalea de craciun tot asa o inimioara in mijlocul sufrageriei big grin

| AnnAnne a răspuns:

Ar fi cam plictisitor sa-i faci tot ceva cu inimioare si de-astea roz si anul asta...
Eu i-as gati ceva, poate niste spaghetti, si un desert.
Toate facute numai de tine pentru ea.Ce zici?