| cristina_9458 a întrebat:

Eu n-am o semnatura si imi trebuie neaparat dati-mi niste idei ma numesc cristina dar mi se spune criss

1 răspuns:
| fantastica a răspuns:

Sunt multe moduri in care poti sa-ti alcatuiesti incalitura. Eu de exemplu am luat primele litere de la numele si prenumele meu iar sfinsitul l-am facut ca la iscalitura mamei. Uita-te la iscaliturile prietenilor tai si cu siguranta inti va veni o idee. Dar tine cont ca iscalitura ta trebuie sa contina cel putin o litera din numele sau prenumele tau. Succes!