| BiPrintesa a întrebat:

Eu nu am android pe telefon si nu pot sa descarc nici un program. Nu stiti un program care sa pot descarca cum ar fi whatsapp, wechat sau alte programe din astea fara sa am android?

2 răspunsuri:
| Rax a răspuns:

Pentru java vor merge aplicatiile gen Skype, Yahoo Messenger, etc, Shmessenger,winking

| aeroclub a răspuns:

Telefonul tau mai mult ca sigur ruleaza pe platforma java ...asa ca nu s-au facut aplicatii java care sa se foloseasca de comunicatiile de retea gen whatsapp... probabil in timp vor scoate cei de la whatsapp inc. si aplicatia pe platforma java!