| Depresivul123 a întrebat:

Eu si cel mai bun prieten avem crush pe o fată, iar ea l-a ales pe el, si ma simt iarăși depresiv. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Accepta situația, fata respectiva nu era pentru tine happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar de la atata lucru te simti depresiv?
Faptul ca cineva te refuza, te baga deja in depresie?
Esti sigur ca nu este o banala invidie, pe prietenul tau?
Ar trebuii sa fii mai cerebral de atat, este doar o fata, nu disputati nimic si nu castigati nimic.
Ea a ales pe prietenul tau.
Asta ar trebui sa te ambitioneze, sa gasesti o alta fata, mai frumoasa chiar, ca sa-i faci in ciuda prietenului tau.

| Lioana a răspuns:

Sa iti indrepti sentimentele spre alta fata. Sunt destule. Nu e singura.

| sunmetal11 a răspuns:

Cauta-ti o fata mai frumoasa, sa vedem cine intra in depresie mai apoi!?