| andreeafbz a întrebat:

Eu si cu prietenele vrem sa facem un film. Deja ne-am gandit unde se va filma, cum si detalii detalii :d. Avem si scenariul si tot. iMI puteti da cateva sfaturi despre cum sa il filmam. ce program de editat sa folosim (sony vegas e bun? ) filmul se numeste catalogul. este dramatic si amuzant. un fel de nini. avem mult de munca si ne puteti da cateva idei? dau fundoi pentru cele mai bune :-)avem intre 10-13 ani

2 răspunsuri:
| SpeciMen a răspuns:

Daca aveti intre 10 si 13 ani, copii duceti-va la teme!
4the record: Adobe After Effects e cel mai bun program de editare video.

| Aryadna a răspuns:

Buna,eu folosesc la editare windows movie maker, il descarci gratuit de pe situ oficial Windows