| eufotka a întrebat:

Eu si cu un prieten de al meu am creat un site si acum vreau sa aflu parerea voastra despre el! Ce trebuie de modificat, ce trebuie de schimbat!
http://timpit.com/

2 răspunsuri:
| BambiSd a răspuns:

Este un site bunicel. Ii mai trebuie cateva modificari,spre ex acolo in dreapta ati pus mai multe categorii si ar fi ok daca ati si pune cate un articol la fiecare. Sau poate chiar mai multe. Cu cat siteul vostru este mai vizitat,cu atat are un succes mai mare. Si apropo, tipul ala a cazut penallaughing Imi este mila de el, si nu pot sa cred ce incult a fost cel care l-a impins. Putea sa crape acolo! Doamne!

| BOGDANELU_2340 a răspuns:

E destul de bun siteul tine-o tot asa