| adryyy a întrebat:

Eu sunt clasa a 8-a, voua cum vi se par modelele de examen l mate? Mie stupide mai ales la subiectul 3. Astept parerea voastra.

4 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Ai dreptate sunt niste probleme foarte idioate, mai ales la subictul 3. Chiar profu nostru de mate a spus ca sunt dificile, nu le pot rezolva niste copii care fac pregatire, dar altii care abia scot un 5 ca sa nu ramana corigenti in generalbig grin

| larrii a răspuns:

Mie examenele in sine mi se par stupide...nu puteau sa ne lase tezele unice? asa dam si examen si teze semestriale si mai dam si un al doilea examen cand intram la liceu...

| cristiiiiiii a răspuns:

Nasoale rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usoare