| deede_3717 a întrebat:

Eu sunt genu de persoana care vrea mute prietene uneori am parte da ptk prietenele mel sunt lasate mai de capu lor si pe mine mama nu ma lasa le pierd si as vrea si eu o colega care sa ma inteleaga in plus daca e sa fiu ca un baiat unerori zic ce veyi la assta nu e frumos sau se cearta ca el ca sa ne desparte intr-adevar uneori a fost bine ca nu a fost baiatu ala perfact ele aveau dreptate
prietenele mele uneori se impart cate 2 asa ca nu mereu stau ca ele...

2 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Cu cat astepti mai mult sa ai un prieten/prietena in adevaratul sens al cuvantului, cu atat acesta/aceasta este mai pretios/oasa.
Timpul le rezolva pe toate si-ti vei gasi tu o prietena; conteaza si atitudinea ta fata de ea.Si faptul ca va certati din cauza baietilor e doar un pretex.Nu-ti mai lasa prietenele sa te ajute in acest caz decat cu sfaturi.In rest nimic!

| alin a răspuns:

Si care e intrebare?
app u esti genul de persoana care vrea prietene mute sau multe?
ca daca is mute ma intreb oare cum se cearta intre ele