| madelf a întrebat:

Eu sunt pe profilul stiinte ale naturii si vreau sa ma mut la mate-info.la ce materii trebuie sa dau diferente?

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Doar la informatică se dau diferenţe din câte ştiu. cel putin aşa ştiu că au dat cei care s'au transferat în c; asa noastră. Dar îţi spun sincer mai bine rămâi la ştiinţe ale naturii...nu de alta dar Bac'ul la matematică M1 e foarte greu...si eu m-am ales cu el pe cap

| iulyan a răspuns:

La matematica, informatica, TIC aplicata si mi se pare in ca o materie, dar sincer sa fiu nu stiu.straight face