| Ciprian271 a întrebat:

Eu sunt un baiat de 14 ani si nu am nici o prietena si serios am avut dar acum nu mai stiu cum sa agat fete. Nu agatat la propriu si vreau doar o fata care sa ma respecte si sa ma iubeasca asa cum sunt chiar daca sunt bogat.

Răspuns Câştigător
| sorin a răspuns:

Asteapta si tu, cu timpu o sa iti faci o prietena, sa nu iti faci probleme din cauza asta.winking

24 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Mai tu, mic-mic da` serios. Bravo tipule, unde mai gasim de-astia ca tine? Uite ma', sa nu mai zica lumea ca nu mai sunt copii care mai si gandesc.
"chiar daca sunt bogat"-hai ca cu asta ma dadusi pe spate straight face
Care-i problema, poate ca si ea are bani. si poate chiar mai multi ca tine tongue

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Lasa ca sunt altii la 40 ani care nu stiu cum sa agate. La 14 trebuie sa ai grija de tine intai, si peste 2-3 ani vei vedea. Bucura-te de varsta ta, fiecare varsta are frumusetea ei, iar daca iti place o fata imprieteneste-te cu ea, incearca sa intri in cercul ei de prieteni si poarta-te frumos. Depinde de tine daca o sa te respecte, ca iubirea la 14 ani oricum e altfel decat mai tarziu sa stii.

lolita
| lolita a răspuns:

rolling on the floor "chiar daca sunt bogat?" rolling on the floor. dar ce averi ai mai tu pe numele tau, si cand ai avut timp sa faci tote bogatiile astea?

| Ruxyana a răspuns:

Fii tu insuti si nu te da pe mare ca esti bogat fetele ar putea sa creada ca esti genul de baiat rasfatat care ce vrea aia arewinking...(pff nu suport genul ala de baietihee hee.happy
toate vor veni la timpul lorwinking...trebuie numai sa astepti aceea fata pe care o doresti tuwinking...deocamdata traiesteti viata doar o data in viata ai 14 ani.winking...(nu ca eu as fii mai mare)

| Ruxyana a răspuns:

laughing.suparati pentru o media atat de buna...adica 9. 73.hee hee...
incearca sa le spui ca nimeni nu-i perfectwinking:X:X...adica nu poti avea 10 pe linie.hee hee
crede-ma ca inveti fb tongue
baftatonguehappy

| Elly4all a răspuns:

.Hmm bun, bun, da numarul'.

| BlueDreams a răspuns:

Pai ma intai nu te lauda k esti bogat ca fetele ar putea sa creada despre tine ca esti increzut.

| Deea_4962 a răspuns:

Ai 14 ani, pana la 20 ..chiar si mai tarziu ai timphappy

| dragosh a răspuns:

Modest mai estiwinking

| dragosh a răspuns:

Daca nu mentionai ca esti bogat nu rezolvai nimic!

| Ciprian271 explică:

Va multumesc tuturor celor care mau sprijinit la toate cele 17 intrebari care le-am pus. va multumesc. serios. nu mint. sunteti mai bunii decat buniicii meiiiiiiiiiii. ei doar cearta. si imi fac observatie mai mult mamaie ea spune taca taca taca taca taca.

| Ciprian271 explică:

Sunt bogat la figurat. Adica am o cultura bogata si stiu multe informatii.

| Ciprian271 explică:

Pai eu voi fii bogat pentru ca mama si tatal meu miau asigurat un viitor de manager in vanzari marketing si turism si trebuie sa dau la ase
Parintii mei sunt suparati de media mea din clasa asta si anume 9.73

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

In primul si in primul rand...Nu tu esti bogat...ci parintii taiwinkingEra de ajuns sa spui ca vrei o fata care sa te iubeasca asa cum esti...nu trebuia sa adaugi ca esti bogat...parerea mea e ca este de prost gust... dar in fine!
Nu ti'o spun cu rautate dar la 14 anisori...ar trebui sa te intereseze mai mult scoala(de parca eu as avea mai mult ca tine, dar ma rog...[.])Inca suntem mici...winking

| IuLiA_4257 a răspuns:

Fii tu nu incerca safii ceva ce nu iesthi, fii sincer si o sa gasesthi

| girl2 a răspuns:

De unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar te dai in barci? tu crezi ca noi suntem papusi si inghitim tot ce spui tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-as numi asta agatat ci munca asidua...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu sint bogat si nu ma laud ca tine... ups mi-a scapat porumbelu din gura, acum sa te tii, sa vezi ce tabara gagicile pe mine rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu sunt iulia si am 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah da si daca ai primit raspunsul meu putem vorbi pe skype numele meu de skype este :little_miss_sunshine_98

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau eu sa fyu yubyta ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti?happy si cum te cheama