| Eusebiu2000 a întrebat:

numele meu este Eusebiu am 7 ani si vreau sa stiu cum sa agat fete, dau funda!

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi-ti,mai copilas, de copilaria ta. Daca ai intr-adevar 7 ani. Si nu esti vreunul care face misto pe aici.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasa ne, daca de la vârsta ta incepi cu asa ceva, atunci la 20 de ani vei fii strabuniclaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Le dai bomboane si ele vin la tine!

| mihai69 a răspuns:

Fetele se agață cu undița. Și cu o momeală bună: portofelul plin. Cu bani, desigur.

| h3r a răspuns:

Învață și ia calificative excelente pentru început.

| WaterDrop a răspuns:

O lasi sa se joace cu jucariile tale. Daca va fi indeajuns de satisfacuta, te va pupa.

| deeeaqq a răspuns:

rolling on the floor)
Nu știu de ce am râs, în fine.

Dă-te cu parfum Versace și vin toate după tine.

| UnBroken2016 a răspuns:

E trist sa vezi ca exista tembeli care iau in serios intrebarea asta.

| DeathOfDreams a răspuns:

Le ciupești pe Facebook, vor fi impresionate.

Din câte am văzut pe la întrebările de pe TPU, merge.

| UzOm a răspuns:

Tu încă n-ai iubită? Eu la cinci ani aveam harem. Ești varză mă!

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru UzOm):

Made my day rolling on the floor))))

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Ce naiba ma, nici n-ai păr pe puță si tu vrei sa agați fetele. Pune-le un scai, sigur se agață.

| annonim677 a răspuns:

Te duci si pui mana pe buci la colegele tale.

| Betrix a răspuns:

Le prinzi de fund.

| Roby1212 a răspuns:

Ce fete vrei ma la 7 ani? Tu crezi încă ca pută o ai Numa sa te pisi așa-i?

| PesteleDEAur69 a răspuns:

1. Suna la numarul asta 0768599409. 2. Vino in Olanda la mine la Olanda club si o sa agati ce vrei tu. BRazlia. Spania, kurwa rusky idi hanu

| gtaonline a răspuns:

La varsta ta tie fete iti traba? Du-te dracul' si mai hiberneaza inca 7 ani la Metin si la Minecraft ca tu nici par la pla inca n-ai.
Wtf? sad
La varsta ta eu aveam treaba cu Transformers si Bakugan in. happy