| MestecGuma a întrebat:

Exemple de ID-uri cu numele alex big grin
sunt fata :d
nu vreau gen alex_skumpik alex. dulcik alex bombonik sau mai stiu eu ce. nu vreau id de pitzi
funda

Răspuns Câştigător
| Hopeees a răspuns:

Hey!
alecs.xD
alexxa_zozo
Beibii_alexya
kiddu.no1
Aliix_creatsa ( daca esti creatsa)
Robotsica_dulshee
alee_sandra
lexi_balonasslove struck
Tzupy_baii
Dodoo.alecs
Sper sa-ti placa macar unul:d

4 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Alexandra_alex
Sau poti sa incerci sa ti faci un id alexandra_numeletaudefamilie
Asa e cel mai bine. Crede ma. Si profesorii au acum adrese de email deci ei iti vor trimite teme pe mail, si nu vei da bine in fata lor daca folosesti un nume fictiv sau ceva "pompos". happy

| MilitaruBianca a răspuns:

Al3xx_vip
acum da funda

| Antonela07 a răspuns:

Alex_loveyou123
alex_coolgirl
alexandra_popescu
alex_superstar

| Djstekdark a răspuns:

Buna. Uite aici niste idei tonguetongue >>>>> : justme.alex, alex.ixy, alex_kida