| anonim_4396 a întrebat:

Exista cartela Orange care sa aiba minute internationale catre Asia? Sau daca nu, de la Vodafone sau alta retea? Dar in principal de la Orange as vrea.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| metalman a răspuns:

Exista, si nu numai la Orange, eu te sfatui sa treci pe la un Orange shop ca sa iti pui aceasta bsetare stiu ei cum, fiindca daca vei face singur, va fi mai greu, zic din propria experietnta, eu vorbesc asa cu Portugalia happy, sper sa te ajute cu ceva