| Ancutza05 a întrebat:

Exista ceva remedii pentru a face unghiile sa cresca mai repede?

6 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Uleiurile de cuticule accelereaza cresterea unghiilor..sau uleiul de argan si lamaia...si ele sunt foarte bune

| AnNéVidoff a răspuns:

Pai logic ca poti bea mai mult lapte si apoi timpul le rezolva pe toate. FUNDA?

| Milayaa a răspuns:

Lactatetele
dar poti sa iti iei creme pentru miine si unghii.am avut asa ceva si m-au ajutat
ti le face mai rezistente si ajuta la cresterea lor.au si miros placut

| BaSStY007 a răspuns:

Daca le ti mult in apa.(Asta mai ales cand esti la mare)

| CristinaDelia99 a răspuns:

Da, eu le dau cu lac si cresc mai rapid... Funda?

| delialove123 a răspuns:

Nu cred...