| bytzy09 a întrebat:

Exista ceva virus pe facebook sub forma unui link in care apare numele tau apoi scrie porn video plus ca eticheteaza vreo 20 prieteni
nu pot sa scap de el nici cum nici nu ma lasa sa sterg nici linkul

chiar nu stiu de unde l-a luat ca nu-i contul meu, e a lu soramea... poate o fi intrat si ea pe un link de asta

are cineva habar cum se scapa de el?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poti face o scanare completa cu avast antivirus. O sa elimine virusul pentru ca e destul de eficient