| xplodexMen a întrebat:

Exista coduri la FarmVille2 cu bani cu dolarii cu animale etc. Daca existava rog sa-mi spuneti si unde le scriu ca sa functioneze.Cel care raspunde cel mai bine primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Ce nivel esti? Alea le primesti cand termini o misiune.IN dreapta iti arata misiunele le faci apoi primesti bani, puncte ....Animalele le cumperi, cu baniii castigati in misiuni.Dar cel mai bine este sa ai si,, vecini'' care sa te ajute sa termeni misiunile mai repede.