| Mărăcineee a întrebat:

Sall! Puteti sa-mi dati si mie niste coduri pentru Club Penguin dar nu din alea pentru bani, de acelea pentru haine sau freze sau animale! Cel mai util sau cel cu cele mai multe coduri primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Miru2004 a răspuns:

Fantasma,dskyride,d23exp11,freehood,pumpkin1,mmcode12,ufoanzug,ufomaske,epfagent,djulibee.Cam atatea am gasit eu.

7 răspunsuri:
| Shiatat a răspuns:

Vrei sa fi membru?
Daca DA fa-ti cont aici http://ultimatepenguinv4.me/? pg=play&lang=en si esti membru tot timpul.
Funda!

| peter98992 a răspuns (pentru Shiatat):

Daca dadeam eu intrebare tie tiasi fi dat funda multumesc multttt!

| MihaiPad a răspuns:

Cauta pe yutube copile ce e asa de greu a hai odata ca am treaba ma duc sa imi fac dus

| Mărăcineee explică (pentru MihaiPad):

Date dracu de bou sati puta patu podeanu

| Focsan_Cristian_1982 a răspuns:

Draga Andi,
Desigur ca iti voi da coduri de item CP! Doar sunt autorul unui blog! Iata codurile:
D23EXP11
PUMPKIN1
VETEMENT
FREEHOOD
FANTASMA
PRESENTE
SURPRISE
EPFAGENT
DJUBLEE
DSKYRIDE
Daca mai aflu ceva coduri iti scriu.
Daca vrei mai multe coduri intra pe
www.clubpenguinchatromania.blogspot.ro

| Mărăcineee explică (pentru Focsan_Cristian_1982):

Mersi! Tias fi dat eu funda dar i-am dato astuia scuze

| BEBEFULGER a răspuns:

Ufoanzug,djubilee,ofomaske,d23exp11,freehood,pumpkin1,staysafe,happycny,sombrero,fantasma. fundita?