| anonim_4396 a întrebat:

E adevarata chestia cu Bloody Mary? Ma gandesc ca trebuie sa existe ceva adevar in toata povestea cu Bloody Mary. Ati incercat sa stati cu 3 lumanari si sa ziceti de 3 ori Bloody Mary la miezul noptii in fata oglinzii?

Răspuns Câştigător
| littleblackgirl a răspuns:

Nu am incercat chiar la 12 noaptea, am incercat la 11:30, si nu s-a intamplat nimic. Insa cand am fost la o prietena a incercat ea, la 12 noaptea (ca eram amandoua si nu aveam somn, s-a gandit ea sa incerce) si a intrat in baie cu 3 lumanari a facut incantatia, era bezna, doar ca am lasat usa deschisa ca sa vad si eu ce se intampla, ca eu nu am lasat-o sa inchida usa (ca daca venea Bloody Mary si o omora laughing) Nu s-a intamplat absolut nimic. Insa ne-am speriat rau de tot ca tot aveam impresia ca se uita cineva la noi. laughing

8 răspunsuri:
| WTFuck a răspuns:

A incercat un prieten de-al meu dar fara lumanari pe intuneric in fata oglinzii la 12 noaptea dar cu lumanari cine a incercat.Mi-a povestit tot un prieten ca a incercat un prieten de al lui faza si i-a aparut dracul in fata (dar fara sa zica Bloody Mary de 3 ori) tipul ala era sa faca stop cardiac straight face...

| Carmy21 a răspuns:

Pai nu cred.e o prostie si nu se intampla nimic >.>. incearca si tu xD

| DeathIncarnate a răspuns:

Alexa11kesha in ce lume traiesti? sau esti atat de proasta incat te-au fraierit aia cu povestea?rolling on the floor)))))))))))))

| ankahra4m a răspuns:

Da e adevarata faza numai cand pui o crestina in fata oglinzii in baie cu o lumanare in fata, iar cineva sa se ascunda in dus cu perdeaua trasa, atunci e haos rolling on the floor... nu nu este adevarat happy

| TFK a răspuns:

Nu-i adevarat

| TRONGUY222 a răspuns:

Alex ala minte de pute
nu exista asa ceva cauta pe youtube o sa gasesti ori filme cand rad de bloody mary ori cand baga ei niste efecte speciale sa ne sperie laughing
dar nici nu am tupeu sa incerc dar toate zvonurile si legendele astea sunt facute sa sperie lumea si atat

| ScumpikAlyssa a răspuns:

Am vazut si eu filmul dar cred ca este doar o poveste nimic adevarat.

| alexccata_9004 a răspuns:

Nu exista Bloody Mary in engleza inseamna cocktail cu votca =}}

Întrebări recente