| alexalx1234 a întrebat:

Există în România fete care se uită la anime-uri? Fără răspunsuri la mișto.

19 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da si normal ca exista. Si trecand peste "raspunsuri la misto", nu stiu ce sa cred despre "intrebari la misto". Chiar nu ai cunoscut sau nu stiai sau macar banuiai ca exista si in Romania?

Adica totusi, vad ca ai contul de ceva vreme, chiar si daca dai la categoria "Benzi desenate" poti sa observi foarte multe intrebari si din partea fetelor (in romana).

Zi faina in continuare!

| alexalx1234 explică (pentru DoarBogdan):

Păi la Constanța fetele nu se uită la anime-uri că pentru ele sunt copilăroase. Fetele de aici preferă cluburile și băutura.

| DoarBogdan a răspuns (pentru alexalx1234):

Si cate fete din Constanta cunosti sa dai aceasta concluzie? :/ Te asigur ca sunt si de acolo care se uita happy

| Denyx16 a răspuns (pentru alexalx1234):

Frate iară începi cu Constanța, amice Constanța nu are nimic nu e blestemată, da menționează că nu ești în stare să îți faci o prietenă.
Tu trebuie să bagi mereu toate fetele în aceeași oală, unele fete preferă băutura altele animeurile etc.dar tu de fiecare dată bagi o nație întreagă că nu poți tu să îți faci o iubită.

| alexalx1234 explică (pentru Denyx16):

Tu ești din Constanța?

| Denyx16 a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu,sunt din Timișoara.
Dragă Victor dacă tu crezi că mentalitea asta te va duce undeva te înșeli amarnic, te vei distruge pe tine însuți deoarece fetelor nu le pasă că tu le faci c***e, ele isi vad de viata lor.

| alexalx1234 explică (pentru DoarBogdan):

Destule. Mereu le vezi pline cu glet pe față, cu figuri de divă, cu țigara și băutura în mână și în cluburi. Așa e aici. Oraș de fițe care e vai de mama lui.

| DoarBogdan a răspuns (pentru alexalx1234):

laughing Pai le vezi asa, si poti sa vezi asta in fiecare oras. Si nu inteleg analogia intre aceste "tipuri" sa le zicem asa de fete si cele care se uita la animeuri. Fiecare face ce simte ca trebuie sa faca pentru a se simti bine. Daca lor le place sa se macheze excesiv, asta este. Nu le judeca. Nu inseamna ca cele care fac asta nu se uita la animeuri. Iti spun eu ca unele se uita tongue
Nu le mai analiza atat ^_^

| zurick a răspuns (pentru alexalx1234):

Am prietene din Constanța care se uită la anime uri ( nu pentru date cu tine ) și serios fetelor nu le place atitudinea asta, ai o frustrare.

| Endoryus a răspuns:

De ce s-ar uita cineva la desene? Indiferent de sex, daca ai peste 18 ani si inca te uiti la desene, e clar...

| alexalx1234 explică (pentru Endoryus):

Da ce treabă are? Nu vă înțeleg pe bune. Decât să mă uit la căcaturile alea de la tv și la reclamele alea tâmpite în legătură cu rahatul ăla de tv mai bine mă uit la anime. Mă fac să râd și să mă simt bine.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Endoryus):

Anime-urile nu sunt desene, si la cat de violente sunt unele, chiar ca nu sunt recomandate sub 18 ani.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru alexalx1234):

Omul ala are o problema cu toti care nu gandesc ca el.

| alexalx1234 explică (pentru ForeverAlone97):

Eu mă uit că majoritatea sunt amuzante și de la unele poți învăța ceva, dar am uitat că trăiesc în România

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru alexalx1234):

Mie de exemplu mi-au placut Yu yu hakusho, naruto si One punch man.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una personal nu mă uit deoarece nu îmi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multi oameni care se uita cel putin casual la animeuri!

| Catalin77945 a răspuns:

Am eu o lista plina de prietene care se uita la anime-uri, deci pot sa-ti spun ca se uita

| Jackpot2 a răspuns:

Cunosc eu vreo 4-5