| BS_5938 a întrebat:

Există in Târgu-Mureş echipă de sport care acceptă începătoare?
Am 15 ani şi sunt fată, aş dori foarte mult să practic ORICE sport, dar sunt începătoare la toate, în schimb aş juca handbal, baschet, volei şi ORICe altceva. Din păcate cred că toate echipele sunt formate de câţiva ani deja şi nu ştiu unde aş avea şanse... dar doresc foarte mult să joc în echipă

2 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Daca te intereseaza artele martiale trimite-mi un mesaj

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Inscrie-te la css olimpia bucuresti.accepta pe oricine doar sa fie fatalaughing... daca te intereseaza trimite mesaj pe privat

pup:*