| MiuuuxD a întrebat:

Exista olimpiada la religie? Daca da, in ce clasa?:d

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Sunt 3 etape.
Funda?; d

10 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

A6a, a7a, a8a, mai incolo nu stiu. (:

| TwEEty_9286 a răspuns:

Da exista se face dar doar clasele 7-8 (profesoara de religie va alege anumiti elevilove struck). pa pa

| Draghicieladenisa a răspuns:

Iti raspunde o participanta la olimpiadele de religie happy. Am fost din primul an in care s-a organizat, adica atunci cand eu eram intr-a 10-a(acum sunt a 12-a) si am fost si anul trecut cand eram intr-a 11-a. Olimpiada se tine pentru clasele de gimnaziu si de liceu.

| gabos98 a răspuns:

Din clasele 5-8 funda?

| JustMee_5020 a răspuns:

5-12 este, nu 7-12, nu 5-8, ci de la clasa a 5 a pana intr-a 12 a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu de o olimpiada de religie adventista. Materia de olimpiada pentru anul asta este Geneza, Proverbe si Ioan din Bibliewinking... daca vrei mai multe info: eu_bobhero@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pentru clasele 1-12.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5-12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există doar pentru clasele 7-12, si sunt 4 etape(scoala, locala, jdet, tara)

| denisinho32 a răspuns:

Da