| fancyLadyGaga a întrebat:

Exista operatii care iti poate schimba vocea? Si aproximare cam cat ar costa? Multumesc si fundita

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Buna.daca ai amigdalite, te va opera la gat...in urma acestei operatii va exista riscul sa iti pierzi vocea.eu,din cate am auzit, nu exista operatie speciala de schimbare a vocei:p
funda?:X

1 răspuns:
| consiliera a răspuns:

Nu stiu cati ani ai.Si daca eti fata sau baiat.O sa te maturizezi si o sa ai activitati hormonale care o sa te schimbe,vocea, corpul, comportamentul.Nu iti trebuie"operatii".